5.Asistan Okulu’nun Ardından…

5.Asistan Okulu’nun Ardından…

“5.Asistan Okulu” eğitimimizi tamamladık

Değerli Üyelerimiz,

2018- 2020 Dönemi Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Yönetim Kurulu olarak, 6-8 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da 5.Asistan Okulu’nu düzenlemiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Değerli eğitmenler ile uzmanlık eğitimi öğrencilerinin buluştuğu bu etkinlikte 76 uzmanlık öğrencimize Anesteziyoloji ve Reanimasyon biliminde önemli bir alana sahip olan anestezi cihazları, medikal gaz sistemleri, intraoperatif ventilasyon, inhalasyon anestezikleri, monitörizasyon ve çalışan sağlığı gibi konularda eğitim verildi.

“TARD Sizi Dinliyor” başlıklı oturumda ise asistan hekimlerin sorularını cevaplayan Yönetim Kurulu, aynı zamanda asistan hekimlerin TARD’dan beklentilerini dinledi.

Asistan Okulu sonunda yapılan değerlendirme sınavında en yüksek puanı alan Dr. Seda Yılmaz ise TARK 2018’e ücretsiz katılım ödülü kazandı.

Bu değerli etkinlikte başta Asistan Okulu Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kemal Bayar olmak üzere yer alan tüm katılımcı ve eğitmenlerimize eğitim boyunca göstermiş oldukları ilgi ve paylaşımları için teşekkür eder; güz döneminde yapılacak olan bir sonraki Asistan Okulu’nda aynı enerji ve heyecanla   asistan hekimlerimiz ile buluşmayı ümit ederiz…

 

TARD Yönetim Kurulu