ESA “Teach the Teacher” kurs başvuruları açıldı!

ESA “Teach the Teacher” kurs başvuruları açıldı!

Son Başvuru: 30 Haziran 2018/ TARD aracılığıyla

Değerli Üyelerimiz,

ESA, Anesteziyoloji ve Reanimasyon bilim dalı öğretim standardizasyonlarını sağlamak adına her yıl Anestezi Uzmanları’nın öğretme becerilerini iyileştirmeyi amaçladığı bir kurs düzenlemektedir. Bu kurs, “Eğiticilerin Eğitimi Kursu (Teach the Teacher- TtT)” adı altında birer hafta sürecek iki modül olarak aşağıdaki tarihlerde ve ülkelerde düzenlenecektir:

1.Modül- Girit, Yunanistan/ 29 Ekim- 2 Kasım 2018
2.Modül- Belgrad, Sırbistan/ 1- 5 Nisan 2019

Kursa, bir ülkeden en fazla 4 kişi kabul edilebilmekte ve toplamda 20 kursiyer ile yapılması planlanmaktadır. Ayrıca kursun her iki modülüne de devam zorunludur.

ÖNEMLİ UYARI: Başvuru süreci geçtiğimiz seneye göre değişmiştir. Başvuru sahiplerinin, özgeçmiş ve sahip olduğu sınav belgelerini mutlaka aşağıdaki linkte yer alan “ESA TtT Başvuru Formu”nun doldurulmuş hali ile birlikte, "ESA Teach the Teacher" başlığı altında merkez@tard.org.tr adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Başvurular bu sene de TARD üzerinden topluca gönderilecektir.

Bilgi için 0533 4604940 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Başvuru Formu:
http://www.esahq.org/education/teach-the-teacher-course/application

TARD’a son başvuru tarihi: 30 Haziran 2018’dir.
31 Temmuz 2018 öncesinde başvurular TARD Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Uygun görülen adaylara Yönetim Kurulu tarafından referans mektubu hazırlanacaktır.
  

TARD Genel Merkez