TARD CEEA Eğitici Eğitimi Çalıştayı- 2

TARD CEEA Eğitici Eğitimi Çalıştayı- 2

9 Haziran 2018 tarihinde İstanbul’da yapıldı!

Saygıdeğer Üyelerimiz,

TARD YEK – ESA CEEA Eğiticilerin Eğitimi Çalıştayı’nın ikincisini 9 Haziran 2018 Cumartesi günü Radisson Blu Conference& Airport Hotel’de aşağıdaki TARD YEK - CEEA Modüllerimiz için başarıyla tamamladık:

TARD YEK - CEEA Modül 4- “Anne ve Çocuk, İstenmeyen Etkiler”
TARD YEK - CEEA Modül 5- “Nöroloji, Rejyonel Anestezi ve Ağrı Yönetimi”
TARD YEK - CEEA Modül 6- “Farklı Tip Cerrahi ve Hasta Durumlarında Anestezi”

Modül Yöneticileri Prof. Dr. Zerrin Özköse Şatırlar,  Prof. Dr. Berrin Işık ve Modül Yönetici Yardımcıları Prof. Dr. D.Berrin Günaydın,  Prof. Dr. Tülay Özkan Seyhan,  Prof. Dr. Fatma Sarıcaoğlu, Prof. Dr. Özlem Korkmaz Dilmen, Prof. Dr. Hilal Ayoğlu ve Doç. Dr. Emine Arzu Köse ile yürütülen bu çalıştayda, tüm modül eğiticilerimizin de katılımları ile, TARD YEK- CEEA Modülleri yeniden yapılandırıldı. Böylece Ekim ayında yapılacak olan TARD YEK - ESA CEEA kursları için güncellenmiş tüm doküman hazırlıkları başlatıldı.

Bu çalıştay vesilesi ile bir kez daha, başta geçmiş dönem Modül Yöneticileri ve Modül Yönetici Yardımcıları olmak üzere, Türkiye’de Anesteziyoloji ve Reanimasyon eğitim standartlarının yükseltilmesi için bu modüllerde yıllardır emeği geçen tüm modül eğiticilerine teşekkürü bir borç bilir, değerli katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

TARD-YEK Yürütme Kurulu