“Hasta Kan Yönetimi- Perioperatif Kanama Yönetimi” Eğitimi

“Hasta Kan Yönetimi- Perioperatif Kanama Yönetimi” Eğitimi

CSL Behring& Danube Krems Sürekli Eğitim Üniversitesi İş Birliği ile...

Değerli Meslektaşlarımız,
CSL Behring’ in, Danube University Krems Sürekli Eğitim Üniversitesi ile birlikte ‘Hasta Kan Yönetimi - Perioperatif Kanama Yönetimi’ alanında yeni bilgi ve deneyimleri paylaşmak ve laboratuvar uzmanları, hematologlar, iç hastalıkları ve Anestezi uzmanları ile farklı yaklaşımları tartışmak üzere 02 - 07 Eylül 2018 ve 02 - 07 Aralık 2018 tarihleri arasında bir eğitim programı düzenleyecektir.

Bilimsel çalışmalar, atölye çalışmaları ve sosyal etkinlikler ile zenginleştirilmiş program sayesinde farklı klinik ortamlarında, laboratuvar izleme yöntemleri, tedavi seçenekleri, tedavi algoritmaları ve uluslararası kılavuzlar hakkında güncel eğitimlerin verildiği bir programa katılma fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim programına ülkemizden katılım için de kontenjan ayrılmıştır. Katılımcılar, müracaat edenler arasından değerlendirme sürecinden geçen ve çalışma ortamlarından vaka raporlarını sunmayı, tartışmalara ve interaktif derslere katkıda bulunmayı kabul edenler arasında belirlenecektir. Bu katılımcıların seyahat masrafları, konaklama ve kurs malzemeleri organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Katılım ve daha fazla detay için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız:

02-07 Eylül 2018 için;
https://www.donau-uni.ac.at/de/department/kmbt/veranstaltungen/id/26516/index.php

02-07 Aralık 2018 için;
https://www.donau-uni.ac.at/de/department/kmbt/veranstaltungen/id/26517/index.php


TARD Yönetim Kurulu