3. Taze Donmuş Kadavrada USG ile Uygulamalı Rejyonal Anestezi Kursu

  • 10 Kasım 2021 Çarşamba

Bahar 2022 ön kayıtları için tıklayınız...


Saygıdeğer TARD Üyeleri,
 
Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği (TARD) ve Rejyonal Anestezi Derneği (RAD) iş birliği ile 11-12 Aralık 2021 tarihinde Ankara TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Temel Tıp Laboratuvarları’nda “3. TARD&RAD Taze Donmuş Kadavrada USG ile Uygulamalı Rejyonal Anestezi Kursu” gerçekleştirecektir.

Kurs üst ekstremite, alt ekstremite ve torako-abdominal olarak 3 bölümden oluşacaktır. Öncelikli olarak kısa giriş ve temel ders sonrası ağırlıklı olarak kadavrada çalışma olanağı sunulacaktır. Taze donmuş kadavralar normal doku turgorunun korunması için özel olarak hazırlanmıştır. Her kursiyer programda belirtilen pratik eğitimleri alacak ve kurs esnasında gerçek doku hissi veren kadavralarda pratik yapma şansı bulacaktır. Bu kurs Rejyonal Anestezi'de klasik konuların yanı sıra yeni yaklaşımların da tartışılacağı güncel bir eğitim programı olacaktır. 

Uluslararası katılımla gerçekleştirilen bu kurs “European Diploma of Regional Anesthesia (EDRA)” sınavına girmek için geçerli bir kadavra kursudur ve “Avrupa Rejyonal Anestezi Derneği (ESRA)” tarafından onaylanmıştır. 


Afiş için TIKLAYINIZ


Eğitim kontenjanımız 35 kişi ile sınırlı olup, kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.
Kurs dili Türkçe’dir.
Program için TIKLAYINIZ.

Kurs kayıt linki:

https://www.tard.org.tr/kurslar/


Saygılarımızla,

TARD Yönetim Kurulu  RAD Yönetim Kurulu