1. Ulusal Erciyes Diş Hekimliğinde Anestezi Sempozyumu

9 Nisan 2022

Saygıdeğer TARD Üyeleri,


9 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan “1. Ulusal Erciyes Diş Hekimliğinde Anestezi Sempozyumu” online olarak gerçekleştirilecektir.


Bilindiği üzere, anesteziyoloji bilim alanı, cerrahi olan ve olmayan birçok disiplini içine alacak şekilde her yıl gelişmektedir. Bu bağlamda, diş hekimliği bilim alanlarından, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, pedodonti, endodonti, restoratif diş tedavisi, periodontoloji başta olmak üzere diş hekimliğinin diğer bütün dallarına da katkı sunmaktadır.


Birincisi gerçekleştirilecek bu sempozyumda, diş hekimliği ve anesteziyolojinin bakış açılarını yansıtacak birbirinden değerli konuşmacıların yanı sıra, perioperatif hasta takibinde vazgeçilmez değere sahip pediatri ve iç hastalıkları bilim alanlarından konuşmacıların da yer alması, sempozyumun bir bilim ve bilgi şöleni tadında geçmesine önemli katkılar sağlayacaktır.


Değerli üyelerimizden, bu sempozyuma katılmak isteyenler http://erdisanestezi2022.com/tr/ linki üzerinden ihtiyaç duyacakları tüm bilgilere ulaşabilirler.


Bilimsel program için TIKLAYINIZ


Saygılarımızla


TARD Yönetim Kurulu