TARD 11. Asistan Okulu

07-08 Mayıs 2022

Giriş için Tıklayın

Sayın Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Araştırma Görevlileri Doktorlarımız,


TARD 11. Asistan Okulu 3. - 4. ve 5. yıl asistanlık eğitimi alan araştırma görevlilerinin teorik eğitimine katkıda bulunmak için hazırlanmıştır.


Katılmak isteyenler, TARD web sitesinde “TARD 11.Asistan Okulu” başlıklı haberin içerisinde yer alan linkten kayıt olarak okula giriş yapabileceklerdir.


Okul 07 Mayıs 2022 Cumartesi saat 08:30'da başlayacaktır. Önce ilk test, sonrasında teorik dersler ile devam edecektir.


2. gün sabah 09.00’da başlayacak ve akşam saat 17.30’da bitecektir. Teorik eğitimler bittiğinde son test (ilk test ile aynı sorulardan oluşur) uygulanacaktır. “Asistan Okulu Değerlendirme Geri Bildirim Anketi” doldurulduktan sonra çevrim içi platformda interaktif “TARD Sizi Dinliyor” oturumunda TARD Yönetim Kurulu ile buluşulacaktır.


Ön test - son test - geri bildirim anketini dolduran tüm katılımcılar TARD 11. Asistan Okulu sertifikasını almaya hak kazanacaktır. Ön test - son test sonuçları katılımcılara özelden iletilecektir.


Okul derslerine devamlılığı ve teorik içeriğin verimini artırmak adına, her sunum içine 1 adet POP-UP soru yerleştirilmiştir. Bu soru sunumun herhangi bir yerinde olabilir. Eğitmen, POP-UP sorusunu sorup 20 saniye süre içinde 4 seçenekten birinin seçilmesini hatırlatır. Süre sonunda doğru cevap açıklanır. POP-UP soruların doğru cevaplanma koşulu olmaksızın tüm okul boyunca katılımcının derslere devamını dolaylı yoldan göstereceğinden bunun yüzdesi Bölüm Başkanlarına ve Kursiyerlere geri bildirim olarak verilecektir.


Bu okulun eğitiminize katkıda bulunacağını temenni ediyor, başarılı bir kurs diliyoruz.


TARD 11. Asistan okulu ücretsizdir, katılım için kayıt zorunludur.


TARD 11. Asistan Okulu akademik programı için TIKLAYINIZ


TARD Yönetim Kurulu