TARD 12. Asistan Okulu

26-27 Kasım 2022

Sayın Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Araştırma Görevlileri Doktorlarımız,

TARD 12. Asistan Okulu asistanlık eğitimi alan tüm araştırma görevlilerinin (1., 2., 3., 4. ve 5. yıl asistanları) teorik eğitimine katkıda bulunmak için hazırlanmıştır.

Okula kaydolanlar 26 Kasım 2022 tarihi sabah 08:00 itibariyle sisteme giriş yapabileceklerdir. Asistan Okulu yayınları https://asistanokulu.plazavco.com/ adresinden izlenebilecektir.

Okulumuz 26 Kasım 2022 Cumartesi saat 08:45'de başlayacaktır. Önce ilk test, sonrasında teorik dersler ile devam edecektir.

2. gün (27 Kasım 2022 Pazar) sabah 09.00’da başlayacak ve akşam saat 18.00’da bitecektir. Teorik eğitimler bittiğinde son test (ilk test ile aynı sorulardan oluşur) uygulanacaktır.

“Asistan Okulu Değerlendirme Geri Bildirim Anketi” doldurulduktan sonra çevrim içi platformda interaktif “TARD Sizi Dinliyor” oturumunda TARD Yönetim Kurulu ile buluşulacaktır.

Ön test, son test ve geri bildirim anketini dolduran tüm katılımcılar TARD 12. Asistan Okulu sertifikasını almaya hak kazanacaktır. Ön test ve son test sonuçları katılımcılara özelden iletilecektir.

Asistan Okulu derslerine devamlılığı sağlamak adına, her sunum içine 1 adet POP-UP soru yerleştirilmiştir. Bu soru sunumun herhangi bir yerinde olabilir. POP-UP sorusunu 15 saniye süre içinde sadece basarak yanıtlayacaksınız. POP-UP soruların doğru cevaplanma koşulu olmaksızın tüm okul boyunca katılımcının derslere devamını dolaylı yoldan göstereceğinden, bunun yüzdesi doğrultusunda katılım sertifikanızı alacaksınız. Bu devamlılık Anabilim dalı Başkanlarına, Eğitim sorumlularına ve Kursiyerlere geri bildirim olarak verilecektir.

TARD 12. Asistan okulu ücretsizdir, katılım için kayıt zorunludur.

Katılım için TARD üyesi olmak zorunludur.

TARD 12. Asistan Okulu akademik programı için TIKLAYINIZ


Asistan okulunun eğitiminize katkıda bulunacağını temenni ediyor, başarılı bir kurs diliyoruz.

TARD Yönetim Kurulu