TARD 2023 Olağan Genel Kurul Hk.

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği
Olağan Genel Kurul Hakkında Duyuru


DUYURU:

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Olağan Genel Kurul Toplantısı, 02.03.2023, Perşembe günü, saat 10.00’da Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Merkez Binası Konferans Salonu Taksim/ İstanbul adresinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı, 12.03.2023, Pazar günü, saat 11.00’de Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, Convention Center’da yapılacaktır.

TARD Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda oy kullanmak üzere Genel Kurul ile ilgili aşağıdaki hususları önemle dikkatinize sunarız:

Tüzüğümüz uyarınca;

Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oy kullanabilmek için asil üye olmak gerekmektedir.

Yeni asil üye olmak isteyen veya yardımcı üyelikten asil üyeliğe geçmek isteyen kişilerin, asil üyelik başvuru evraklarını mobil imzalı olarak veya ıslak imzalı olarak en geç 10 Şubat 2023 tarihine kadar TARD merkez ofise iletilmiş olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra başvuru yapanlar ve/veya bu tarihe kadar formunu merkeze ulaştırmamış kişiler Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oy kullanamayacaktır.

Aidat borcu bulunan üyeler, Olağan Genel Kurul Toplantılarına katılamaz ve oy kullanamazlar. Olağan Genel Kurul Toplantısı günü, toplantı merkezinde arzu eden üyelerimiz için ‘Aidat Ödeme Bankoları’ oluşturulacaktır. Ancak, toplantı günü oluşacak yoğunluk göz önünde bulundurularak, Aidat Borçlarının toplantı öncesi www.tard.org.tr adresinden sorgulanması ve ödenmesi tavsiye edilmektedir.

Diğer yandan, bildiğiniz üzere TARD üyeleri kurs ve aidat gibi ödemelerini sanal pos ile TARD Portal hesapları üzerinden yapabilmektedirler. TARD Portal bilgilerinin güncel olmaması sebebiyle veya güncelleme esnasında oluşan bazı aksaklıklar nedeniyle kimi durumlarda üyelerimizin aidat bilgilerinde sorunla karşılaşılabilmektedir. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılacak üyelerimizin portaldeki aidat bilgilerini 01 Mart 2023 saat 17.00’ye kadar kontrol ederek, her türlü düzeltme talebi için TARD Genel Merkez’e merkez@tard.org.tr mail adresi üzerinden veya 0533 239 70 73 numaralı telefonlardan ulaşarak taleplerini iletmeleri önemle tavsiye olunur. Genel Kurul günü, aidat borçlarına yapılacak itirazların zaman sınırlamasından dolayı dikkate alınamayacağını önemle bildiririz.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği
Yönetim Kurulu