Doç. Dr. Özlem Selvi Can 2023-2025 Yönetim Kurulu Üyeliği Adaylığı

Sayın Hocalarım, Kıymetli Meslektaşlarım,

Ülkemizin yaşadığı bu büyük felakette hayatını kaybeden, yakınlarını kaybeden insanlarımız ve meslektaşlarımıza Allahtan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Deprem bölgesinde olan, bölgeye desteğe giden ve bulundukları hastanelerde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunan meslektaşlarıma minnet ve şükranlarımı sunarım.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlığının bizlere kazandırdığı son derece önemli özelliklerimiz ve becerilerimize; pandemide olduğu gibi depremde de insanlarımızın ve ülkemizin ihtiyacı var.

Bizler iyi eğitimli, donanımlı, birlik ve beraberlik içinde verdiğimiz hizmeti kesintisiz sürdürmeliyiz. Bizleri bir çatı altında toplayan mesleğimizin hakkıyla öğretilmesi, yürütülmesinde önemli rol alan ve haklarımızı koruyan Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği’mizin çalışmalarına, 2023-2025 döneminde “yönetim kurulu üyesi” olarak katkı sağlamak amacıyla aday olma kararımı, siz değerli meslektaşlarımla paylaşmak istiyorum.

Bu göreve layık görüldüğüm taktirde her bir meslektaşımın derneğimizi yanında hissedeceği, bilimin ve vicdanın ışığında, üretken, paylaşımcı ve demokratik bir yönetim sergilemek için ekip arkadaşlarımla emek sarf edeceğimi taahhüt ediyorum.

Mesleğimizin hak ettiği kazanımları devam ettirmek ve daha ileri taşımak amacıyla hepinizi demokratik hakkınızı kullanmak üzere, 12 Mart TARD Seçimli Olağan Genel Kurulumuza katılmaya davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
Doç. Dr. Özlem Selvi CAN
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD
TARD 2023-2025 Dönemi
Yönetim Kurulu Adayı